piątek, 28 czerwca 2013

Dostałam nominację od wielkiego brata

Dziś powiadomiła mnie Agnieszka, właścicielka blogu Niekończące się marzenia o nominacji na odpowiadanie na pytania w celu lepszego poznania blogera , tylko kogo ja nominuję?
 
Pytania :
1.  Jaki preferujesz styl ubierania?

    To mnie zastrzeliłaś, lubię sukienki i spódniczki do nich szpilki lecz na co dzień chodzę w spodniach do tego jakaś bluzeczka bądź sweterek. Choć ostatnio bywało gorąco i ubierałam wszystko co luźne. A na rower i w góry wolę na sportowo :)

2.  Która książka w ostatnim czasie bardzo Cię zaintrygowała, zafascynowała? Jeśli chcesz napisz dlaczego?

Książek było wiele, które dały mi do myślenia, odbiły się echem...
Chyba taka, która dała mi wiele do myślenia i zmieniła mój światopogląd była książka Malwiny Kowszewicz "Zakazane Gry",mimo podobno napisana słabo ( pytanie czy któryś polski pisarz/pisarka zadowolą ciągle narzekających polaków?) mi dała pogląd na coś innego.

3. Wolałabyś mieszkać na wsi czy w mieście. Dlaczego?

Mieszkam w mieście, w małym mieście na jego przedmieściach,  30 metrów ode mnie zaczyna się wieś. Mam daleko do Poznania, do Zielonej Góry, lecz nad morze i w góry po  200 km i z tego się cieszę.

4. Czy robisz w swoim życiu to, o czym zawsze marzyłaś (praca , nauka)?

Marzenia a rzeczywistość  dwa różne światy, zawsze chciałam pracować z dziećmi lecz na to pewnie kiedyś przyjdzie czas. Co do nauki dążę do spełnienia marzenia w ostateczności.

5. Jeśli miałabyś możliwość zmiany swojego imienia, to na jakie byś je zmieniła?
 
  Kiedyś nie lubiłam swojego imienia, później miałam etap w życiu omijający przez kogoś moje imię, mówił do mnie Kwiatuszku, Księżniczko, Słoneczko, Skarbie (blee) lecz to minęło i tu chwała Rafałowi który do mnie mówił Kasiek, Kasiulku, Ksieńko, Kasik, Kaśku... teraz je akceptuje choć irytuje mnie brak odmiany u niektórych ... 

6. Co denerwuje cię najbardziej u współczesnych ludzi?

   Współcześni ludzie są bezczelni, krnąbrni materialiści. Uczucia są dla nich passe, lepiej żyć samemu niż komuś zaufać. Jestem w głębi duszy inna niż ten świat dookoła mnie.

7. Czy w swoim życiu miałaś, masz jakieś ciekawe hobby, zbierasz jakieś przedmioty?
 
    Zbieram 2-złotówki te wydane okolicznościowo;) uwielbiam układać puzzle i czytać książki, wędrować po górach, tam bym się przeprowadziła, a i rower jego cenię najbardziej a teraz droższa pasja samochody.

8. Które miasto w Europie najchętniej byś zwiedziła?


To pytanie dla mnie trudne, nie mam jednego konkretnego, chętnie zjechała bym cały kontynent, mogła by być Barcelona, Rzym, Praga...


9. Czego nigdy w życiu byś nie zrobiła.

Chyba "złapała" faceta na dziecko.

10. Sytuacja którą na zawsze chciałabyś zachować w pamięci to...?

Zdanie prawka i poznanie pewnej osoby, która okazała się być dobrym człowiekiem i poznanie mojej przyjaciółki :)

11. Twoja największa wada to?

Porywczość chyba trochę , niezdecydowanie chyba trochę, łatwowierność pewnie też... i to szukanie 

1 komentarz: